Juuni

Yoni saladused

Aeg: L 8. ja P. 9. juuni kell 10.00-20.00

Koht: Tartu kesklinn

fb: Yoni saladused

Kohtumisel tuleb juttu Yoni saladustest: naiste eesnäärmest (G-punkt), orgasmidest ja naiste ejakulatsioonist. Kuidas naisi väestada ja äratada. Kuidas naisena ennast tunnetada ja seda partneriga kommunikeerida, kuidas olla armastajana kohal. Räägime ka rindadest ja rinnamassaažist, turvalisusest, piiride hoidmisest ja aususest.... ja teemadest, mis kõnetavad mõlemaid sugupooli. Kursuse kavas teooria ja praktika. Õpime ja praktiseerime rinnamassaaži, Yoni massaaži, naise kuulamist ja tunnetamist. Kõik praktikad toimuvad naiste ja meeste vahel.


Yonimuna maagia

Aeg: P 11. juuni kell 18.00-22.00

Koht: Tallinna kesklinn

fb: Yonimuna maagia

Kohtumine naistele! Räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :) Ring on väike, et hoida intiimsust! Kursust juhendab Kristina Paškevicius Küllusevahetus 108€


Tantsurännaku suvelaager

Aeg: R 14.- P 16. juuni kell 18

Koht: Mõisamaa ökokeskus. Mõisamaa, Märjamaa vald, Raplamaa 78237

fb: Tantsurännaku suvelaager 2019

Kohtume taas tantsusõõrides! Tule- ja vestlusringides Mõisamaa puude, ümbritseva looduse, päikese, vanade olijate ja uute tulijate väekal toetusel. Ekstaatilised tantsurännakud ja põnevad praktikad, mis viivad sügavuti iseenda ja koos teistega. Meditatsioonid, jalutuskäigud, taimetoit, uni, õhk, tuli, päike, tuul, vesi.
Korraldajad ja ruumihoidjad KRISTINA PAŠKEVICIUS & RAIN VAINIK.


Pööripäev Mõisamaal

Aeg: R 21. juuni kell 20.00

Koht: Mõisamaa ökokeskus. Mõisamaa, Märjamaa vald, Raplamaa 78237

fb: Pööripäev Mõisamaal

Pööripäevad on aastaaegade sünnipäevad. 
Sünnipäevade tähistamine on väga oluline sündmus, sellega me tähistame elu,
sünnipäevalast, näitame üles austust elu ees.
Iga aastaaeg toob looduses kaasa oma rütmid, värvid, iseloomu, millega oleks hea ühte
sammu käia, siis tunneme ennast rohkem kohal ja meie elu voolab ümbritsevaga
loomulikumas rütmis. Oluline on elus rohkem tähistada, unistada, mitte ainult planeerida ja tegutseda!
Pööripäevi tähistame Mõisamaal 24. märts, 21. juuni, 22. september ja 22. detsembril.


Suvise pööripäeva festival jaanipäevaga "Jaania"

Aeg: R 21.- E 24. juuni

Koht: Adila puhkekeskus

fb: Jaania festival

Kostitan Teid Jaania festivalil pööripäeva rituaaliga.
Jaania festival algab suvise pööripäevaga ja viib meid läbi võimsa jaanipäeva mõnusasse suvesse. See on aasta valgeim aeg, tõeline valguse püha! Kõige energiarohkem aeg looduses! Tuletame Jaania Festivalil meelde selle aja sügava tähenduse. Sinna mahub mõnusat koosolemist oma pere ja sõpradega, palju erinevaid töötubasid kontserte, rituaale ja niisama looduses mõnusate inimestega olemist.


Juuli

Naistepuna. Suvine retriit naistele.

Aeg: T 2.- N 4. juuli

Koht: Veetka, Mähkli küla, Antsla, 66412 Võru Maakond

fb: Naistepuna Metsamoori talus

Suur tunne kutsub meid sel suvel kohtumiseks kokku Lõuna-Eesti rüppe. Kuplite vahele. Heinamaale. Järve kaldale. Metsade kaissu. Sel aastal kohtume müstilises paigas - Metsamoori talus, Karula rahvuspargis. Oled südamest kaasa rändama palutud.
Tule üksi või emaga. Sõbranna või naiseks sirgunud tütrega. Oled oodatud just sellisena, nagu sel hetkel oled. Oled kutsutud just sellena, kes oled. Eriliselt erinevad Naised ühtses olemises.


“Gara Vasara” festival

Aeg: K 10.- P 14. juuli

Koht: Rezidence Kurzeme, Strazdes pagasts, Talsu rajons, Läti

fb: Sacred Journey Gara Vasara 2019

Festival, mis toimub juba kümnendat aastat, kus kohtuvad muusika, laul, tants, tantra, jooga, vabastav hingamine....kõik selleks, et jõuda oma eksistentsi sügavustesse.
Õpetajad üle maailma, aga ka rõhk baltimaadele. Mina loon festivalil vabastava tantsu ruumi ehk juhin Tantsurännakut ja Karuneshi dünaamilist südamemeditatsiooni.


Tantrafestival. High On LIfe 2019.

Aeg: T 16.- P 21. juuli

Koht: Adila Camp

fb: High On Life

Selle aasta festivali teema on “Avaneme armastusele!”.
Mina Kutsun festivalil higitelki ja seda kahel korral!
Meie laiem eesmärk on tuua tantraõpetused kõikides eluvaldkondades tegutsevate inimesteni. Erinevad rahvusvaheliselt tuntud õpetajad toovad meieni oma kauaaegse töö ja ainulaadse õpetamisstiili. Igal hommikul ja pärastlõunal toimub samaaegselt kolm töötuba. Iga töötuba viiakse läbi nii, et igaüks saab sellest enda jaoks parima kasu ja kogemuse. Ei ole oluline, kas tuled üksi või kaaslasega, milline on Sinu eelnev kogemus tantraga, kas oled vallaline, kes soovib suhelda, kogeda teisi ja iseennast või tulete paarina, kes soovivad süvendada oma intiimsust – festival pakub suurepärast võimalust kõigile!August

Festival ELU5

Aeg: R 2.- P 4. august

Koht: Mõisamaa ökokeskus. Mõisamaa, Märjamaa vald, Raplamaa 78237

fb: Festival ELU5

Toimumas on ökofestival, mille eesmärk on tuua keskkonnateemad laiema ringkonna ette. Kavas on töötoad ja vestlusringid, tutvuda saab alternatiivset haridust pakkuvate koolidega, oodata on mitmeid loodusest inspireeritud muusikuid, kes laulavad nii maast kui metsast. Veedame kolm unustamatut päeva külastades hiide, istudes lõkke ümber ja tantsides mõnusa muusika saatel. Oodatud on nii ökovõõrad kui ökohuvilised!


Saaremaa Hingefestival

Aeg: 8.- 11. august

Koht: Loode Turismitalu

fb: Saaremaa Hingefestival

Viin läbi festivalil suitsusauna rituaali. Sumedal augustikuul sünnib siia ilma kolmandat korda Saaremaa Hingefestival, milles põimub ühte ilusate hingede koosolemine ja kordumatu looming. Oled südamest oodatud osalema sel kosutaval teekonnal, kus erinevad töötoad, rituaalid, loengud ja kontserdid loovad hingepuudutava kogemuse.


Naistepuna esitleb: Meeste Tee ja Telk

Aeg: T 13. august kell 11- 23

Koht: Mõisamaa ökokeskus

fb: Meeste Tee ja Telk

Meeste TeeRännak ja Higitelk - Naistelt Meestele ♥
Head mehed! On aeg. Me kutsume Teid kokku. Üheks päevaks. TeeRändama ja Higitelki uuesti sündima. Ringi hoiavad Naised.
Elina Naan ja Kristina Paśkevicius on aastaid korraldanud laagreid naistele ning naised on omakeskis väga palju ōppinud ja jaganud. Aastavahetusel sai aga selgeks, et oleme mehed unarusse jätnud. Võtame nüüd Naistena vastutuse Mehed kokku kutsuda, et jagada koosloomise hetki tões ja ilus. Küllusevahetus 108.-
Kohtumine on meil laste ja lemmiklooma vaba. Oodatud on noormehed alates vanusest 15.
Luba endale mõnusat maandust suve lõppu. Oled kutsutud! Kohad loetud! Registreerumine ja info: kuuruum@gmail.com


September

Sügise pööripäeva higitelk

Aeg: P 22. sept. kell 12- 20

Koht: Mõisamaa ökokeskus. Mõisamaa, Märjamaa vald, Raplamaa 78237

fb:

Pööripäevad on aastaaegade sünnipäevad.
Sünnipäevade tähistamine on väga oluline sündmus, sellega me tähistame elu,
sünnipäevalast, näitame üles austust elu ees. Iga aastaaeg toob looduses kaasa oma rütmid, värvid, iseloomu, millega oleks hea ühte sammu käia, siis tunneme ennast rohkem kohal ja meie elu voolab ümbritsevaga loomulikumas rütmis. Oluline on elus rohkem tähistada, unistada, mitte ainult planeerida ja tegutseda!
Pööripäevi tähistame Mõisamaal 24. märts, 21. juuni, 22. september ja 22. detsembril.


Retriit naistele “Elu puudutus”

Aeg: R 27.- P 29. sept.

Koht: Läänemaal. Puhkemajas.

fb: Elu puudutus

Retriidil tähistame rituaalselt naiseks olemist kogu selle spektris, kevade voolamise, suve õitsemise, sügise tormi ja talve vaikusega. Vaatleme naist, kui loodusnähtust, kes kulgeb läbi aasta harmooniliselt koos loodusrütmidega. Lubame looduse ja suguõdede peegeldusel juhtuda ja juhatada. Kogeme neil kohtumistel elu kui tseremooniat ja loome koos naiste ühtsusetunnet, mis meid ja kogu maailma ülendab. See on naiste pidu ja armastust loov kogemus! Oodatud on naised sõltumata east, noored neiud, emad ja vanaemad. Mida rohkem erinevas vanuses naisi, seda sügavam sidusus, ühendus ja jagamine sünnib. Kuulame, jagame, tantsime, puudutame, teeme süüa, vaatame, saunatame, teeme riituseid, õlitame:)Detsember

Talvise pööripäeva higitelk

Aeg: P 22. dets. kell 12- 20

Koht: Mõisamaa ökokeskus. Mõisamaa, Märjamaa vald, Raplamaa 78237

fb:

Pööripäevad on aastaaegade sünnipäevad. Sünnipäevade tähistamine on väga oluline sündmus, sellega me tähistame elu, sünnipäevalast, näitame üles austust elu ees. Iga aastaaeg toob looduses kaasa oma rütmid, värvid, iseloomu, millega oleks hea ühte sammu käia, siis tunneme ennast rohkem kohal ja meie elu voolab ümbritsevaga loomulikumas rütmis. Oluline on elus rohkem tähistada, unistada, mitte ainult planeerida ja tegutseda!
Pööripäevi tähistame Mõisamaal 24. märts, 21. juuni, 22. september ja 22. detsembril.