Juuni

Yonimuna maagia

Aeg: K10.06 kell 17.00- 22

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Yonimuna maagia

Praktiline õpituba naistele! Räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :) Ring on väike, kuni kuus naist, et hoida intiimsust. Küllusevahetus 108€. Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com


Naiste seksuaalsus. Yoni- massaaži lühikursus!

Aeg: L 6.06 kell 10- 19

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Yoni saladused

Juhendavad Kristina Paškevicius ja Steve Kokker. Tegu on kahe seksuaalsust käsitleva lühikursusega: Yoni saladused ja Lingami massaaž. Võib tulla mõlemale või osaleda ühel. Kohtumisel tuleb juttu naiste eesnäärmest (G-punkt), orgasmidest ja naiste ejakulatsioonist. Kuidas naisi väestada ja äratada. Kuidas naisena ennast tunnetada ja seda partneriga kommunikeerida, kuidas olla armastajana kohal. Räägime ka rindadest ja rinnamassaažist, turvalisusest, piiride hoidmisest ja aususest, teemadest, mis kõnetavad mõlemaid sugupooli.
Kursuse kavas teooria ja praktika. Õpime ja praktiseerime rinnamassaaži, Yoni massaaži, partneri kuulamist ja tunnetamist. Kõik praktikad toimuvad paariliste vahel.
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com


Meeste seksuaalsus. Lingam- massaaž lühikursus!

Aeg: P 7.06 kell 10- 19

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Lingami massaaž

Juhendavad Kristina Paškevicius ja Steve Kokker. Tegu on kahe seksuaalsust käsitleva lühikursusega: Yoni saladused ja Lingami massaaž. Võib tulla mõlemale või osaleda ühel. LINGAM- MASSAAŽ on kogu keha massaaž, mis kaasab ka lingamit ning selline massaaž avab võimaluse sügavama ühenduse loomiseks iseenda, partneri ja kõiksusega. See loob ideaalis püha ruumi emotsionaalseks avanemiseks ja tervenemiseks.
Kogu keha massaaži eesmärk on aidata mehel mitte kiinduda peenise pealiskaudsetesse aistingutesse - peenis ei ole massaaži kese - vaid kogeda erinevate aistingute vahendusel enamat, kui pelgalt füüsilist keha, tajuda end kui energeetilist olendit. Jõuda läbi vormi vormitusse. Kursuse kavas teooria ja praktika.  Kõik praktikad toimuvad paariliste vahel.
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com


Tantratants

Aeg: R 12.06 kell 19- 23

Koht: Taiji stuudio, Pärnu mnt 102, E korpus II korrus, Tallinn

fb: Tantratants

Nagu ikka, tantsime ennast hingetuks, kohtume heade sõprade ja mõttekaaslastega ning teeme mõnusa komplekti tantristlikke harjutusi nii individuaalselt, paaris kui grupis.
Kui tahad iseendaga kontakti saada, tunda ja tunnetada oma keha ja loomust ning ennast vabalt ja piiranguteta väljendada, oled leidnud just õige koha.
Väljendusvabadus, kontakt enda sügavama seksuaalsusega ja julgus vaadata endale silma ning julgus öelda nii Ei kui ka JAH, on just see mida me Tantratansul praktiseerime. Teeme seda kõike turvaliselt hoitud ruumis ja juhendatult. See on Sinu võimalus kasvada, loomaks endale harmoonilist ja õnnelikku elu.
Osaluspanus 20eur, paarile 35eur, mis sisaldab ka kergeid näkse ja teed. 


Retriit naistele Läänemaal!

Aeg:  R 26.- P 28. 06

Koht: Jaaguranna Lillelaager

fb: Elu puudutus

Ajurveeda iidsed tarkused. Šamanistlik maalähedane hingestatus. Aastaajad ja naise elutsüklid. Retriidil tähistame rituaalselt naiseks olemist kogu selle spektris, kevade voolamise, suve õitsemise, sügise tormi ja talve vaikusega. Oodatud on naised sõltumata east, noored neiud, emad ja vanaemad. Mida rohkem erinevas vanuses naisi, seda sügavam sidusus, ühendus ja jagamine sünnib. Kuulame, jagame, tantsime, puudutame, teeme süüa, vaatame, saunatame, teeme riituseid, õlitame:) Registreerumine ja info


August

Naistepuna metsikul pedassaarel

Aeg: E 3.08- K 5.08  algus kell 12, lõpp kell 17

Koht: Pedassaare

fb: Naistepuna retriit

Oleme kuulatanud ja usalduses, et kutsuda kamp imelisi naisi üle vee metsikule ja imekaunile Pedassaarele.
Lubame täiskuisel augusti küpsusel endid hellitada. Kohtume oma naturaalse ilu ja olemusega. Lubame merel endid pesta, tulel oma toitu küpsetada, metsal katta ja tuulel pai teha. Loodus on turvaline, elu on turvaline. Oled südamest kaasa rändama palutud.
Sel aastal julgustame eriliselt kaasa kutsuma oma tütreid (alates vanusest 13), õdesid, emasid, vanaemasid, et luua genratsioonide vahelisi sildu. Kasvatada juuri ja olla esivanemate embuses. Registreerumine ja info: kuuruum@gmail.com