Ma olen.

Ma olen naine.

Ma olen naiseks olemise müsteeriumit teadlikumalt uurinud viimased kakskümmend aastat, nii läbi enda, kui teiste naiste. Korraldan naiste ringe, retriite, kohtumisi, teemapäevi, naiste väestamise ja tervendamise higitelke. Tantrapraktikate juurde jõudsin kümmekond aastat tagasi. Terapeudina puutun kokku, nii naiste, kui meeste seksuaaltervise nõustamisega.

Oluline ja vajalik on meil naistena kogeda oma väge, luua harmooniat endas ja ümbritsevas. Süvendada kontakti iseendaga. Võtta vastutus oma olemise, naudingute, terviklikkuse ja elususe tundmise eest.

Saada kokku, et nautida teineteise seltskonda. Peegeldada teineteistele naiseks olemise müsteeriumit. Toetada ja tõsta teineteist.

Kirg ja armastus on meid kõiki siia ilma toonud, seega pühitseme kirge ja oma seksuaalset olemust. Seksuaalsus on meie olemuse lahutamatu osa ning selle külje sügavam avamine võib olla väga tervendav, vabastav, elustav.

Kehateadlikkust ja -tundlikkust suurendavad harjutused aitavad äratada või veel tundlikumaks muuta meie orgastilist keha ja olemust. See on ilus, vajalik ja loomulik töö iseendaga, et meil ei oleks tabusid ja pimedaid nurki seal, kus võiks õitseda kergus ja vabadus. Selline töö endaga suurendab meie karismat, annab jõudu ja suurendab vitaalsust. Aitab meil olla parem partner oma kaaslasele. Rõõmu tunda elususest:)

Avastame oma Yoni saladusi. Äratame oma rindu. Kuidas hoolitseda oma rindade eest. Kuidas hoida oma hormonaalsüsteem tasakaalus. Kuidas kogeda orgasme. Yonimuna kasutamine. Uurime, mis ja kus on meie G-punkt. Kuidas kogeda G- punkti orgasme ja naiste ejakulatsiooni. Millised poosid seda soodustavad? Kuidas mehed saavad naisi nendes protsessides toetada?

Teooria ja praktika käivad käsikäes:)

Need on teemad, millega oma töös tegelen, vastavalt sellele, milleks konkreetne naine või seltskond valmis on, mida küsitakse ja mida vajatakse. Milleni ise jõudnud olen ja mis mul endal silma särama ja hingekeeled helisema paneb!

Retriidid ja kursused: Naistepuna, Elu puudutus, Yoni saladused, Rindade äratamine, Yonimuna maagia, Orgastilise keha äratamine, Emaka energeetiline puhastamine, Tantsi iseendale lähemale.