Ma armastan sauna. Saun on elustiil. Ma olen sauna usku.

Saunas saavad kokku kivide tarkus, tule soojus, vee pehmus ja kuuma õhu tervendus, taimede maagia. Saun on tõeline looduse ime. Elu kingitus, kus kõik elemendid tantsivad koos, harmooniliselt. Igaühel oma roll, koht ja kutsumus. Tegemist on hingelise ja ihulise puhastustseremoonia läbiviimise paigaga. Saun rahustab meelt ja korrastab mõtted. Saunad on traditsiooniliselt näinud laste sündimisi ja surnumõskmisi, raskest tööst väsinud lihaste ja liigeste tasumisi, aga ka lusti, rõõmu, laulu ja palveid. Nii ommm...

Kutsun teid endaga sauna. Viin läbi saunarituaale, tseremooniad, vihtlemist ja pesemist. Kui teil on endal saun, siis võite mind külla kutsuda, kas niisama  mõnulema või saunaõhtut läbi viima:) Kui endal sauna pole, siis leiame sobiva, kus puhastuda või ehitame ise higitelgi looduskaunisse kohta!

Aitäh saunavaimud mind sellele teele juhatamast!

Saunaöö maagia

“Saunaöö maagia” on Viimsi SPA18+ imeliselt kaunis ja luksuslikus saunakompleksis toimuv pidude sari, iga kuu teisel reedel. Mina hoian seal Saunaemandana ruumi, viin läbi ainult selle öö jaoks spetsiaalselt välja töötatud öiseid Spa rituaale Türgi hamamis! Soe seesamiõli voolab jõena, keha ja meel lõdvestuvad. Soojus paitab.

Mõned näited minu poolt hoitavatest rituaalidest:

Kahe vihaga vihtlemine

Rituaal, mis annab tiivad! Vihtlemine nii individuaalselt, kui paarile.

Jumalannade haarem

Kaunite rindade saladus. Rituaal ainult naistele. Rindade enesemassaaž ja hooldus.

„Puudutuse Kunst“. Armastuse rituaal paaridele

Kuidas tuua romantikat ja natuke maagiat oma igapäevaellu, kuidas suhet värskena hoida. Õpime, kuidas teineteist puudutada, masseerida.

Saunaöö maagia

Saunaöö lõputseremoonia keskööl.Kõiki meeli ergutav, mänguline, keha- ja hingepaitav rituaal maagiliselt kaunis Türgi Hamamis. Puudutamine ja puudutatud saamine. Ilu, rõõm ja nauding. Sobib, nii paaris ja üksi tulijatele, nii naistele, kui meestele.


Kohtume kord kuus kell 21- 01 Viimsi SPA18+,  Randvere tee 11.

13. sept. "Saunaöö maagia- täiskuu, 13. ja Reede:)”
11. okt. “Öös on asju”. Täiskuu maagiline saunaöö!
8. nov. "Midagi hingele…”. Hingedeaja maagiline saunaöö!
13. dets. “Jõulumaagia- täiskuu, 13. ja Reede:)”.
10. jaan. “Uusaastapidu!"
14. veebr. Sõbrapäeva eri- “Õhus on armastust!"
13. märts Naistepäeva eri- “Daamide öö"
10. aprill “Kevad südames!"
8. mai Hooaja lõpupidu “Suve värvid!"
fb: Saunaöö maagia